prof. dr hab. Aldona Kamela-Sowińska - Kierownik Katedry
   
Aldona Kamela-Sowińska Konsultacje:
  • poniedziałek 10.00 - 11.00
  • środa 15.00 - 16.00
      



Pokój 106 C

61 854 38 65

aldona.kamela-sowinska@ue.poznan.pl
prof. dr hab. Wiktor Gabrusewicz    
Wiktor Gabrusewicz Konsultacje:
  • poniedziałek 15.00 - 16.00
  • środa 10.00 - 11.00

Pokój 120 C

61 854 38 31

wiktor.gabrusewicz@ue.poznan.pl
dr hab. Wojciech Fliegner, prof. nadzw. UEP
   
Konsultacje:
  • poniedziałek 8.00 - 9.00
  • środa 15.00 - 16.00
      



Pokój 116 C

61 854 38 34

wojciech.fliegner@ue.poznan.pl
dr hab. Marzena Remlein, prof. nadzw. UEP
   

Konsultacje:
  • środa 14.45 - 15.45
  • czwartek 13.00 - 14.00
     



Pokój 118 C

61 854 38 29

marzena.remlein@ue.poznan.pl
dr Joanna Błażyńska    
Joanna Błażyńska Konsultacje:
  • środa 16.30 - 17.30
  • piątek 10.00 - 11.00



Pokój 117 C

61 854 38 71

joanna.blazynska@ue.poznan.pl
mgr Paulina Bzymek-Iwanowicz    
Konsultacje:
  • poniedziałek 8.00 - 9.00
  • wtorek 17.45 - 18.45



Pokój 119 C

61 854 36 94

paulina.bzymek@ue.poznan.pl
dr hab. Marek Cieślak    
Marek Cieślak

Konsultacje:
  • poniedziałek 10.00 - 11.00
  • środa 14.00 - 15.00



Pokój 105 C

61 854 38 36

marek.cieslak(at)ue.poznan.pl
dr Dawid Garstecki    
dr Dawid Garstecki Konsultacje:
  • poniedziałek 11.15 - 12.15
  • czwartek 16.30 - 17.30
      



Pokój 116 C

61 854 38 37

dawid.garstecki@ue.poznan.pl
mgr Ewelina Ginalska    
Konsultacje:
  • wtorek 9.00 - 10.00
  • czwartek 9.45 - 10.45



Pokój 119 C

61 854 36 94

ewelina.ginalska@ue.poznan.pl
dr Piotr Gut    
Piotr Gut Konsultacje:
  • poniedziałek 15.00 - 16.00
  • wtorek 10.10 - 11.10
      



Pokój 117 C

61 854 38 71

piotr.gut@ue.poznan.pl
mgr Artur Jastrzębowski    
Konsultacje:
  • czwartek 16.40 - 17.40
  • piątek 8.00 - 9.00

     




Pokój 119 C

61 854 36 94

artur.jastrzebowski@ue.poznan.pl
dr Maria Kiedrowska    
Maria Kiedrowska Konsultacje:
  • poniedziałek 10.00 - 11.00
  • wtorek 15.00 - 16.00
    



Pokój 121 C

61 854 38 35

maria.kiedrowska@ue.poznan.pl
dr Magdalena Kowalczyk    
Konsultacje:
  • środa 15.15 - 16.15
  • czwartek 10.00 - 11.00



Pokój 115 C

61 854 38 32

magdalena.kowalczyk@ue.poznan.pl
mgr Karolina Kwiecińska    
Konsultacje:
  • wtorek 10.00 - 11.00
  • czwartek 13.45 - 14.45
      



Pokój 119 C

61 854 36 94

karolina.kwiecinska@ue.poznan.pl
mgr Krzysztof Łuczak    

Konsultacje:
  • wtorek 13.00 - 14.00
  • środa 10.30 - 11.30




Pokój 119 C

61 854 36 94

krzysztof.luczak@ue.poznan.pl
dr Małgorzata Macuda    

Konsultacje:
  • wtorek 11.30 - 12.30
  • czwartek 15.30 - 16.30



Pokój 114 C

61 854 38 33

malgorzata.macuda@ue.poznan.pl
dr Marek Masztalerz    

Konsultacje:
  • wtorek 18.15 - 19.15
  • środa 12.00 - 13.00



Pokój 117 C

61 854 38 71

marek.masztalerz@ue.poznan.pl
dr Łukasz Matuszak    
Łukasz Matuszak Konsultacje:
  • poniedziałek 16.25 - 17.25
  • środa 11.35 - 12.35



Pokój 114 C

61 854 38 33

l.matuszak@ue.poznan.pl
mgr Marta Mazurowska
   
Konsultacje:
  • czwartek 14.50 - 15.50
  • piątek 10.00 - 11.00



Pokój 119 C

61 854 36 94

marta.mazurowska@ue.poznan.pl
mgr Amadeusz Miązek
   
Konsultacje:
  • wtorek 19.15 - 20.15
  • czwartek 17.20 - 18.20



Pokój 119 C

61 854 36 94

amadeusz.miazek@gmail.com
dr Remigiusz Napiecek    
Remigiusz Napiecek Konsultacje:
  • poniedziałek 13.30 - 14.30
  • środa 17.00 - 18.00



Pokój 105 C

61 854 38 36

remigiusz.napiecek@ue.poznan.pl
mgr Dawid Obrzeżgiewicz    
Konsultacje:
  • wtorek 11.00 - 12.00
  • środa 9.45 - 10.45



Pokój 119 C

61 854 36 94

dawid.obrzezgiewicz@ue.poznan.pl
dr Agnieszka Piechocka-Kałużna    
Agnieszka Piechocka-Kałużna Konsultacje:
  • poniedziałek 17.35 - 18.35
  • czwartek 10.30 - 11.30
    



Pokój 121 C

61 854 38 35

agnieszka.piechocka@ue.poznan.pl
dr Helena Poetschke    
Helena Poetschke Konsultacje:
  • wtorek 16.00 - 17.00
  • czwartek 12.30 - 13.30
     



Pokój 115 C

61 854 38 32

helena.poetschke@ue.poznan.pl
dr Ewa Różańska    
Ewa Różańska
Konsultacje:
  • środa 17.15 - 18.15
  • piątek 11.00 - 12.00

     



Pokój 114 C

61 854 38 33

ewa.rozanska@ue.poznan.pl
dr Manuela Skoczek-Spychała    
Manuela Skoczek-Spychała Konsultacje:
  • urlop



Pokój 121 C

61 854 38 35

m.skoczek-spychala@ue.poznan.pl
dr Elżbieta Szczepankiewicz    

Konsultacje:
  • wtorek 14.45 - 15.45
  • czwartek 11.15 - 12.15



Pokój 121 C

61 854 38 35

elzbieta.szczepankiewicz@ue.poznan.pl
mgr Marta Szczepańska    
Konsultacje:
  • poniedziałek 15.30 - 16.30
  • środa 14.30 - 15.30



Pokój 119 C

61 854 36 94

marta.szczepanska@ue.poznan.pl
mgr Zofia Wierzbińska    
Konsultacje:
  • poniedziałek 15.40 - 16.40
  • piątek 10.00 - 11.00



Pokój 119 C

61 854 36 94

zofia.wierzbinska@ue.poznan.pl
mgr Marek Wierzbiński    
Konsultacje:
  • środa 13.00 - 14.00
  • piątek 10.00 - 11.00
 



Pokój 119 C

61 854 36 94

marek.wierzbinski@ue.poznan.pl
dr Beata Zyznarska-Dworczak    
Beata Zyznarska-Dworczak Konsultacje:
  • poniedziałek 12.00 - 13.00
  • środa 13.50 - 14.50




Pokój 114 C

61 854 38 33

b.zyznarska-dworczak@ue.poznan.pl