prof. dr hab. Aldona Kamela-Sowińska - Kierownik Katedry
   
Aldona Kamela-Sowińska Konsultacje:
  • poniedziałek 10.00 - 11.00
  • wtorek 16.30 - 17.30
      



Pokój 106 C

61 854 38 65

aldona.kamela-sowinska@ue.poznan.pl
dr hab. Wojciech Fliegner, prof. nadzw. UEP
   
Konsultacje:
  • codziennie 8.00 - 14.00
      



Pokój 116 C

61 854 38 34

wojciech.fliegner@ue.poznan.pl
dr hab. Marzena Remlein, prof. nadzw. UEP
   

Konsultacje:
  • środa 11.00 - 12.00
     



Pokój 118 C

61 854 38 29

marzena.remlein@ue.poznan.pl
dr Joanna Błażyńska    
Joanna Błażyńska Konsultacje:
  • poniedziałek 16.45 - 17.45
  • środa 12.00 - 13.00



Pokój 117 C

61 854 38 71

joanna.blazynska@ue.poznan.pl
dr hab. Marek Cieślak    
Marek Cieślak
  • poniedziałek 11.30 - 12.30
  • środa 9.40 - 10.40



Pokój 105 C

61 854 38 36

marek.cieslak(at)ue.poznan.pl
dr Małgorzata Czerny    
Konsultacje:
  • wtorek 13.15 - 14.15
  • czwartek 17.00 - 18.00


Pokój 121 C

61 854 38 35

malgorzata.czerny@ue.poznan.pl
dr Dawid Garstecki    
dr Dawid Garstecki Konsultacje:
  • wtorek 14.00 - 15.00
  • piątek 12.40 - 13.40
      



Pokój 116 C

61 854 38 37

dawid.garstecki@ue.poznan.pl
mgr Ewelina Ginalska    
Konsultacje:
  • wtorek 10.00 - 11.00
  • piątek 11.30 - 12.30



Pokój 119 C

61 854 36 94

ewelina.ginalska@ue.poznan.pl
dr Piotr Gut    
Piotr Gut Konsultacje:
  • wtorek 15.00 - 16.00
  • środa 11.30 - 12.30
      



Pokój 117 C

61 854 38 71

piotr.gut@ue.poznan.pl
mgr Artur Jastrzębowski    
Konsultacje:
  • wtorek 8.00 - 9.00
  • piatek 14.30  -15.30

     




Pokój 119 C

61 854 36 94

artur.jastrzebowski@ue.poznan.pl
dr Maria Kiedrowska    
Maria Kiedrowska Konsultacje:
  • wtorek 16.45 - 17.45
  • czwartek 10.15 - 11.15
    



Pokój 121 C

61 854 38 35

maria.kiedrowska@ue.poznan.pl
dr Magdalena Kowalczyk    
Konsultacje:
  • środa 15.00 -16.00
  • czwartek 12.00 - 13.00



Pokój 115 C

61 854 38 32

magdalena.kowalczyk@ue.poznan.pl
mgr Karolina Kwiecińska  

Konsultacje:
  • poniedziałek 9.00 - 10.00
  • wtorek 11.30 - 12.30
      



Pokój 119 C

61 854 36 94

karolina.kwiecinska@ue.poznan.pl

mgr Krzysztof Łuczak    

Konsultacje:
  • wtorek 18.00 - 19.00
  • czwartek 17.30 - 18.30




Pokój 119 C

61 854 36 94

krzysztof.luczak@ue.poznan.pl
dr Małgorzata Macuda    

Konsultacje:
  • wtorek 18.20-19.20
  • środa 13.45-14.45



Pokój 114 C

61 854 38 33

malgorzata.macuda@ue.poznan.pl
dr Marek Masztalerz    

Konsultacje:
  • wtorek 15.00 - 16.00
  • czwartek 13.30 - 14.30



Pokój 117 C

61 854 38 71

marek.masztalerz@ue.poznan.pl
dr Łukasz Matuszak    
Łukasz Matuszak Konsultacje:
  • wtorek 15.40 - 16.40
  • środa 11.25 - 12.25



Pokój 114 C

61 854 38 33

l.matuszak@ue.poznan.pl
mgr Marta Mazurowska
   
Konsultacje:
  • wtorek 8.00 - 9.00
  • środa 13.00 - 14.00





Pokój 119 C

61 854 36 94

marta.mazurowska@ue.poznan.pl
dr Remigiusz Napiecek    
Remigiusz Napiecek Konsultacje:
  • poniedziałek 11.30 - 12.30
  • czwartek 15.00 - 16.00



Pokój 105 C

61 854 38 36

remigiusz.napiecek@ue.poznan.pl
mgr Dawid Obrzeżgiewicz    
Konsultacje:
  • czwartek 15.30 - 16.30
  • piątek 8.00 - 9.00



Pokój 119 C

61 854 36 94

dawid.obrzezgiewicz@ue.poznan.pl
dr Agnieszka Piechocka-Kałużna    
Agnieszka Piechocka-Kałużna Konsultacje:
  • URLOP ZDROWOTNY
    



Pokój 121 C

61 854 38 35

agnieszka.piechocka@ue.poznan.pl
dr Helena Poetschke    
Helena Poetschke Konsultacje:
  • poniedziałek 13.30 - 14.30
  • środa 16.00 - 17.00
     



Pokój 115 C

61 854 38 32

helena.poetschke@ue.poznan.pl
dr Ewa Różańska    
Ewa Różańska
Konsultacje:
  • wtorek 13.00 - 14.00
  • czwartek 10.15 - 11.15

     



Pokój 114 C

61 854 38 33

ewa.rozanska@ue.poznan.pl
dr Manuela Skoczek-Spychała    
Manuela Skoczek-Spychała Konsultacje:
  • URLOP ZDROWOTNY



Pokój 121 C

61 854 38 35

m.skoczek-spychala@ue.poznan.pl
dr Elżbieta Szczepankiewicz    

Konsultacje:
  • czwartek 14.00 - 15.00



Pokój 121 C

61 854 38 35

elzbieta.szczepankiewicz@ue.poznan.pl
dr Marta Szczepańska    
Konsultacje:
  • wtorek 14.30 - 15.30
  • środa 15.30 - 16.30



Pokój 115 C

61 854 38 32

marta.szczepanska@ue.poznan.pl
mgr Zofia Wierzbińska    
Konsultacje:
  • URLOP ZDROWOTNY



Pokój 119 C

61 854 36 94

zofia.wierzbinska@ue.poznan.pl
mgr Marek Wierzbiński    
Konsultacje:
  • wtorek 9.00 - 10.00
  • czwartek 16.00 - 17.00
 



Pokój 119 C

61 854 36 94

marek.wierzbinski@ue.poznan.pl
dr Beata Zyznarska-Dworczak    
Beata Zyznarska-Dworczak Konsultacje:
  • wtorek 12.00 - 13.00
  • piątek 12.45 - 13.45





Pokój 114 C

61 854 38 33

b.zyznarska-dworczak@ue.poznan.pl