prof. dr hab. Aldona Kamela-Sowińska - Kierownik Katedry
   
Aldona Kamela-Sowińska Konsultacje:
  • poniedziałek 10.00 - 11.00
      



Pokój 106 C

61 854 38 65

aldona.kamela-sowinska@ue.poznan.pl
prof. dr hab. Wiktor Gabrusewicz    
Wiktor Gabrusewicz Konsultacje:

Pokój 120 C

61 854 38 31

wiktor.gabrusewicz@ue.poznan.pl
dr hab. Wojciech Fliegner, prof. nadzw. UEP
   
Konsultacje:
  • środa 9.00 - 10.00
  • URLOP 4-28.08, 15-30.09
      



Pokój 116 C

61 854 38 34

wojciech.fliegner@ue.poznan.pl
dr hab. Marzena Remlein, prof. nadzw. UEP
   

Konsultacje:
  • 5.09 godz. 10.00 - 11.00
  • URLOP 10.09-19.09
     



Pokój 118 C

61 854 38 29

marzena.remlein@ue.poznan.pl
dr Joanna Błażyńska    
Joanna Błażyńska Konsultacje:
  • 3.09 godz. 13-14 sala 218 C
  • 10.09 godz. 14-15 sala 218 C



Pokój 117 C

61 854 38 71

joanna.blazynska@ue.poznan.pl
dr hab. Marek Cieślak    
Marek Cieślak
  • URLOP 15.09 - 26.09




Pokój 105 C

61 854 38 36

marek.cieslak(at)ue.poznan.pl
dr Dawid Garstecki    
dr Dawid Garstecki Konsultacje:
  • wtorek 10.00-11.00
      



Pokój 116 C

61 854 38 37

dawid.garstecki@ue.poznan.pl
mgr Ewelina Ginalska    
Konsultacje:



Pokój 119 C

61 854 36 94

ewelina.ginalska@ue.poznan.pl
dr Piotr Gut    
Piotr Gut Konsultacje:
  • poniedziałek 10.00 - 11.00
  • urlop do 2.09
  • konferencja 3-5.09
      



Pokój 117 C

61 854 38 71

piotr.gut@ue.poznan.pl
mgr Artur Jastrzębowski    
Konsultacje:
  • 29.08 godz. 8.00-9.00
  • 3.09 godz. 17.00-18.00

     




Pokój 119 C

61 854 36 94

artur.jastrzebowski@ue.poznan.pl
dr Maria Kiedrowska    
Maria Kiedrowska Konsultacje:
  • wtorek 15.00 - 16.00
  • URLOP 14.07-31.08
    



Pokój 121 C

61 854 38 35

maria.kiedrowska@ue.poznan.pl
dr Magdalena Kowalczyk    
Konsultacje:
  • URLOP 21.07-5.09
  • 11.09. godz. 15.00-16.00
  • 20.09 godz. 10.30-11.30
  • 27.09 godz. 9.00-10.00



Pokój 115 C

61 854 38 32

magdalena.kowalczyk@ue.poznan.pl
mgr Karolina Kwiecińska    
Konsultacje:
      



Pokój 119 C

61 854 36 94

karolina.kwiecinska@ue.poznan.pl
mgr Krzysztof Łuczak    

Konsultacje:




Pokój 119 C

61 854 36 94

krzysztof.luczak@ue.poznan.pl
dr Małgorzata Macuda    

Konsultacje:
  • URLOP 15.09-26.09
  • wtorek 10.15-11.15
  • środa 13.45-14.45



Pokój 114 C

61 854 38 33

malgorzata.macuda@ue.poznan.pl
dr Marek Masztalerz    

Konsultacje:
  • wtorek 2.09 godz. 9.30-10.30
  • wtorek 9.09 godz. 9.30-10.30



Pokój 117 C

61 854 38 71

marek.masztalerz@ue.poznan.pl
dr Łukasz Matuszak    
Łukasz Matuszak Konsultacje:
  • środa 10.30 - 11.30
  • URLOP 17.07-28.08



Pokój 114 C

61 854 38 33

l.matuszak@ue.poznan.pl
mgr Marta Mazurowska
   
Konsultacje:



Pokój 119 C

61 854 36 94

marta.mazurowska@ue.poznan.pl
dr Remigiusz Napiecek    
Remigiusz Napiecek Konsultacje:
  • poniedziałek 9.30 - 10.30



Pokój 105 C

61 854 38 36

remigiusz.napiecek@ue.poznan.pl
mgr Dawid Obrzeżgiewicz    
Konsultacje:
  • 29.08 godz. 9.15-10.15
  • 1.09 godz. 10.30-11.30
  • 8.09 godz. 16.15-17.15



Pokój 119 C

61 854 36 94

dawid.obrzezgiewicz@ue.poznan.pl
dr Agnieszka Piechocka-Kałużna    
Agnieszka Piechocka-Kałużna Konsultacje:
  • środa 15.00 - 16.00
  • URLOP 13-27.08
    



Pokój 121 C

61 854 38 35

agnieszka.piechocka@ue.poznan.pl
dr Helena Poetschke    
Helena Poetschke Konsultacje:
  • 9.09 godz. 15.30-16.30;
  • 10.09 godz. od 15.00;
  • w okresie 15-30.09: wtorek 15.30-16.30 i czwartek 13.30-14.30
  • URLOP 25.08-8.09
     



Pokój 115 C

61 854 38 32

helena.poetschke@ue.poznan.pl
dr Ewa Różańska    
Ewa Różańska
Konsultacje:
  • środa 11.00 - 12.00
  • URLOP 21.07-28.08

     



Pokój 114 C

61 854 38 33

ewa.rozanska@ue.poznan.pl
dr Manuela Skoczek-Spychała    
Manuela Skoczek-Spychała Konsultacje:
  • URLOP ZDROWOTNY



Pokój 121 C

61 854 38 35

m.skoczek-spychala@ue.poznan.pl
dr Elżbieta Szczepankiewicz    

Konsultacje:
  • URLOP 17.07-5.09, 9.09, 12.09
  • 1.09 godz. 15.00-16.00



Pokój 121 C

61 854 38 35

elzbieta.szczepankiewicz@ue.poznan.pl
dr Marta Szczepańska    
Konsultacje:
  • 1.09 i 8.09 godz. 15.20-16.20



Pokój 115 C

61 854 38 32

marta.szczepanska@ue.poznan.pl
mgr Zofia Wierzbińska    
Konsultacje:



Pokój 119 C

61 854 36 94

zofia.wierzbinska@ue.poznan.pl
mgr Marek Wierzbiński    
Konsultacje:
 



Pokój 119 C

61 854 36 94

marek.wierzbinski@ue.poznan.pl
dr Beata Zyznarska-Dworczak    
Beata Zyznarska-Dworczak Konsultacje:
  • wtorek 11.00 - 12.00
  • URLOP 17.07 - 3.09




Pokój 114 C

61 854 38 33

b.zyznarska-dworczak@ue.poznan.pl